Çin Astrolojisi 2 (Sıfat-Fiil)

Ejderha Burcu

Herkese enerjik, hayat dolu, kendine güvenen bir izlenim veren ejderhalar çevreleriyle çok ilgilidirler. En zor durumlarda bile akıllarını kullanarak sorunlara çözüm bulurlar. İnsanlara karşı çok merhametlidirler. Bu sebeple ejderhalar kendilerinden yardım isteyen herkesin yardımına koşarlar.

Yılan Burcu

Son derece kontrollü olan yılanlar sabretmeyi çok iyi bilirler. En zor durumlarda bile sabırsız davranmazlar ve harekete geçecekleri en doğru zamanı beklerler. Oldukça kindar olan yılanlar, düşmanlarının beklemediği anda darbeyi vururlar. Yılanlar için arkadaşlarından manevi destek görmek çok önemlidir. Kendilerine her zaman destek olacak kişileri arkadaş olarak seçerler.

At Burcu

Yeteneklerine çok güvenen atlar bunları herkese ispatlamak isterler. Atlar kriz anlarında bile inandıkları fikirlerinden vazgeçmezler. Bu sebeple zor durumlarda paniğe kapılmadan yollarına devam ederler.

Koyun Burcu

Sabırlı ve duygusal insanlar genellikle koyun burcudur. Yoğun strese dayanabilen koyunlar etraflarındaki insanları da destekleriyle rahatlatırlar. Koyunlar için göz önünde olmak önemli değildir. Onlar her zaman göze çarpmayan ama gerekli olan işleri yapan iyi birer takım oyuncusudurlar.

  Hep Türkçe
  • Facebook Sosyal Simge
  • Instagram
  • Heyecan Sosyal Simge