• Hep Bilgi

Görünen Adam

En son güncellendiği tarih: 25 Oca 2018


Bir gün görünür oluyorsunuz ve bütün insanlar sizi görmüyor.


Biraz garip bir cümle oldu değil mi? Görünür olacaksınız ama insanlar bundan dolayı sizi görmeyecek. Ne demek şimdi bu?

Eğer bütün insanların görünmez olduğu bir dünyada yaşayıp bu dünyada görünür olursanız insanların sizi görmemesi mi gerekir? Karışık değil mi? İşte Onur Ünlü’nün yazıp yönettiği “Görünen Adam” dizisi size tam da böyle karışık bir dünyanın kapılarını açıyor. Çekimleri İstanbul’da yapılan dizideki bütün oyuncuları izleyiciler sadece aynada görebiliyorlar. Yani diziyi izlerken oyuncuların sadece gözlük, şapka gibi eşyalarını görüp seslerini duyabiliyoruz. Oyuncuların kendilerini ise sadece ayna karşısına geçtikleri zaman görebiliyoruz. Ancak dizinin içindeki karakterlerin birbirlerini görmek konusunda bir sorunu yok. Onlar birbirlerini görebiliyorlar.


Normal hayatta görünmez olma durumu bu dizide görünür olmakla aynı. Dizinin başrol oyuncusu Erkan Kolçak Köstengil’in canlandırdığı “Kurtuluş” karakteri, bu görünmez dünya içinde bir anda görünür oluverir. İzleyici tarafından görünen ama dizideki diğer karakterlerin göremediği Kurtuluş’un sevdiği kızın gönlünü kazanmak ve dizideki kötü adam Eşref Şerif’le mücadele etmek için girdiği maceralar dizinin ana konusunu oluşturuyor.

Onur Ünlü’nün baştan sona fantastik öğeler barındıran “Görünen Adam” dizisi Youtube üzerinden yayınladı. Her bölümü 15 dakika süren dizi toplam on bölüm sürüyor. Eğer klasik dizilerden sıkıldıysanız, yeni ve farklı bir şeyler izlemek istiyorsanız “Görünen Adam” tam size göre…


Dinleme için aşağıdaki linki tıklayınız.

https://soundcloud.com/hep-tuerkce/gorunen-adam